Masujące łóżko nefrytowe - Syogra

Łóżko masujące - pełna wersja wyposażenia (JMB-003/ALL)

Model łóżka nefrytowego Syogra JMB-003/ALL jest najlepiej wyposażonym produktem firmy Syogra. Łóżko posiada wszystkie najważniejsze funkcje mające wpływ na skuteczność masażu leczniczego. Zabiegi dają ulgę, relaks, a przede wszystkim poprawę samopoczucia i wyeliminowanie bólów kręgosłupa u ponad 80% użytkowników.

Projektory nefrytowy w wersji pełnej łóżka wykonane został z naturalnych kamieni nefrytowych. Pierwszy projektor składa się z 12 kul nefrytowych sterowanych za pomocą pilota i rozgrzewających się do 70 'C . Drugi projektor składa się z 6 kul nefrytowych i także rozgrzewa się do 70 'C. Projektory przykłada się w dowolne części ciała rozgrzewając wyznaczone miejsca.

Rolki nefrytowe wbudowane są w maty masujące w części pleców i w części nóg. W części pleców znajduje się 6 wewnętrznych rolek zbudowanych z kamieni nefrytowych, w części nóg wbudowane jest także 6 rolek nefrytowych. Rolki nagrzewają się do 70 'C, sterowane za pomocą pilota podczas masażu dopasowują się do kształtu kręgosłupa.

 

Podczas różnorodnych zabiegów łóżko masujące Syogra wykorzystuje następujące właściwości:

* Całkowity masaż pleców i nóg za pomocą rozgrzanych nawet do 75 'C rolek zbudowanych z prawdziwego nefrytu dający efekt uciskający (ignipunktura), ugniatający i wałkujący.

* Chiropraktyka - Chiropraktyka ma zastosowanie w niwelowaniu bólów w mięśniach lub kręgosłupie, umiejscowionych zazwyczaj w okolicach szyi i pleców.

* Akupresura – jest to masaż uciskowy poszczególnych części ciała

* Promieniowanie podczerwone – jest wytwarzane naturalnie przez kamienie nefrytowe, ma korzystny wpływ na organizm człowieka i dlatego jest stosowane w medycynie do zabiegów terapeutycznych

* Moksa - Jest to terapia ciepłem wspomagająca leczenie dolegliwości reumatycznych, bólów stawów i mięśniobólów. Moksa, inaczej zwana termopunkturą, działa dzięki podgrzewaniu rolek nefrytowych.

* Jonizacja – jest to naturalne wytwarzanie jonów, które mają korzystny wpływ na organizm człowieka.

* Przezskórna stymulacja nerwów TENS - metoda blokowania informacji bólowej. Może być ona stosowana również w ostrym stanie choroby, gdyż nie jest wymagane ułożenie elektrod bezpośrednio w miejscu bólu.

TOP